Filma Me Titra Shqip: The Suspect

89 min 2013 5,7 / 22
Kategoria: Thriller
Viti: Oct 16, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,596
Shikime: 710
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dong-cheol, dikur agjent i forcave speciale në Korenë e Veriut,punon si shefer i një kryetari grupi. Por nuk zgjat shumë dhe ai behet i dyshuar për vrasjen a tij. Duke u ndjekur nga shteti, zbulohet se ai është duke kryer një mision personal…. kërkon për të gjetur një përgjegjës për vrasjen e gruas dhe të bijës së tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR