Filma Me Titra Shqip: Sniper: Ghost Shooter

100 min 2016 6 / 57
Kategoria: Aksion Dramatik Lufte
Viti: Aug 2, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,092
Shikime: 3404
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Snajperat elitarë Brendon Beket dhe Riçard Miller kanë për detyrë të mbrojnë një gazsjellës nga terroristët. Kur beteja me armikun çon në vrasjen e snajperave nga një qitës fantazëm i cili di vendndodhjen e tyre të saktë, rritet tensioni teksa dyshohet për një të çarë në rrjetin e sigurisë. Mos punon dikush me armikun nga jashtë? Mos misioni është veçse një fasadë për një aktivitet tjetër? Mos po i organizon koloneli të gjitha këto?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR