Filma Me Titra Shqip: Superfast!

99 min 2015 4,8 / 200
Kategoria: Aksion Komedi
Viti: Mar 5, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,081
Shikime: 1197
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Polici i infiltruar Lukas Uait bashkohet me bandën e Vin Serentos në garat ilegale të rrugëve të qytetit. Ata janë të shpejtë si era dhe synojnë ta kalojnë të keqin Huan Karlos de la Sol. Plani i bandës është i rrezikshëm, po aq sa qesharak dhe do i vendosi ata në një përballje që mund ti jap fund gjithë qytetit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR