Filma Me Titra Shqip: The Chronicles of Riddick

119 min 2004 6,4 / 2549
Kategoria: Aksion Fantashkence
Viti: Jun 11, 2004
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,891
Shikime: 1313
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Krimineli Ridik mbërrin në planetin Helion Prime dhe e gjen veten kundër perandorisë pushtuese Necromonger, të cilët duan të vrasin njerëzit në të gjithë universin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR