Filma Me Titra Shqip: The Jungle Book

106 min 2016 6,8 / 5806
Viti: Apr 7, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 27,487
Shikime: 3035
Pershkrimi
Këlyshi njerëzor, Mogli largohet nga xhungla pas një këcënimi nga tigri Shir Kan. I shoqëruar nga pantera Bagira dhe ariu Balu, Mogli nis një udhëtim të zbulimit të vetvetes edhe pse ai përballet me krijesa që nuk kanë interesa të përbashkëta.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR