Filma Me Titra Shqip: Scream 4

111 min 2011 6,2 / 1824
Kategoria: Horror Mister
Viti: Apr 11, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,916
Shikime: 1288
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kanë kaluar dhjetë vjet dhe Sidnei Preskot, e cila e ka mbledhur veten falë shkrimeve të saj, vizitohet nga vrasësi me fytyrë fantazme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR