Filma Me Titra Shqip: The Perfect Match

96 min 2016 5,5 / 100
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Mar 11, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,905
Shikime: 4642
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një playboy me emrin Çarli, I bindur se të gjitha lidhjet e tij janë të vdekura, njeh Evën e bukur dhe misterioze. Duke rënë dakord për një lidhje rastësore, Çarli më vonë kupton se kërkon më shumë nga lidhja e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR