Filma Me Titra Shqip: Dragon Ball Z: Wrath of the Dragon

51 min 1995 7 / 323
Viti: Jul 15, 1995
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 15,184
Shikime: 1970
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një qenie misterioze e quajtur Hoi vjen në Tokë dhe u kërkon luftëtarëve Z të përdorin sferat e dragoit që ta ndihmojnë të çlirojë Tepionin. Tepioni është një luftëtar antik i burgosur në një kuti muzike, dhe Hoit i duhet për të shmangur përbindëshin Hildegarn, i cili po vjen të shkatërrojë Tokën. Por, kur ata zbulojnë se Hoi është i mbijetuari i fundit i një race të keqe të cilët kërkonin shkatërrimin e atyre që konsideronin inferiorë, dhe me çlirimin e Tepionit ata çliruan edhe Hildegarnin, at
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR