Filma Me Titra Shqip: The Equalizer

132 min 2014 7.2 / 6942
Kategoria: Thriller Aksion Krim
Viti: Sep 24, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 72.958
Shikime: 8862
Pershkrimi
Një ish komando që është shtirur si i vdekur për të kaluar një jetë të qetë në Boston lë mënjanë qetësinë për të shpëtuar një vajzë të re dhe e gjen veten përballë gangsterëve rusë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR