Filma Me Titra Shqip: White House Down

131 min 2013 6,4 / 3105
Kategoria: Aksion Dramatik Thriller
Viti: Jun 27, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,154
Shikime: 1073
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ndërkohë që një polic është në një turne në Shtëpinë e Bardhë me vajzën e tij të vogël, ai vihet në veprim për të shpëtuar fëmijën e tij dhe të mbrojë presidentin nga një grup pushtuesish paramilitar të armatosur rëndë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR