Filma Me Titra Shqip: The Expendables

103 min 2010 6,1 / 5112
Kategoria: Thriller Aventure Aksion
Viti: Aug 3, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,131
Shikime: 4507
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Barni Ros është lider, i një grupi mercenarësh me aftësi të jashtëzakonshme që paguhen nga Z. Kisha për të kryer një punë shumë të rrezikshme. Ata duhet të vrasin diktatorin e një ishulli të vogël në Amerikën e Jugut i cili është në ndikimin e një ish-agjenti të Cia-s dhe nën mbrojtjen e një ushtrie shumë të madhe në ishullin e Vilenës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR