Filma Me Titra Shqip: Captain America: The Winter Soldier

136 min 2014 7,7 / 12338
Viti: Mar 20, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,389
Shikime: 1397
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Heroi Kapiten Amerika, po përpiqet të përshtatet me jetën normale. Por kur një agjent i agjencisë S.H.I.E.L.D. sulmohet brabarisht, ai bashkon forcat me agjenten bukuroshe Vejusha e Zezë, për të zbuluar një konspiracion të rrezikshëm dhe me ndihmën e Skifterit, ai përpiqet të mposhtë armikun më të fuqishëm, Ushtarin e Dimrit...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR