Filma Me Titra Shqip: Dragon Ball Z: Resurrection 'F'

93 min 2015 6,7 / 750
Viti: Apr 18, 2015
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 12,079
Shikime: 2027
Pershkrimi
Në një ditë të qetë në Tokë, dy të mbijetuar nga ushtria e Frizës të quajtur Sorbet dhe Tagoma, shkojnë për të gjetur sferat e dragoit me qëllim për të ringjallur Frizën. Ia dalin mbanë, dhe Friza më pas kërkon të hakmerret kundër sajanëve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR