Filma Me Titra Shqip: The Terminator

108 min 1984 7,5 / 7796
Viti: Oct 26, 1984
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 29,024
Shikime: 3997
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vrasës robot nga e ardhmja post-apokaliptike udhëton prapa në kohë për të eliminuar një kameriere, biri i së cilës do të rritet dhe do të çojë njerëzimin në një luftë kundër makinave.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR