Filma Me Titra Shqip: The Big Lebowski

117 min 1998 7,9 / 6574
Kategoria: Komedi Krim
Viti: Mar 6, 1998
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 19,117
Shikime: 1255
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Konsideruar si një nga filmat më të mirë komedi. Xhefri "Djaloshi" Lebovski ngatërrohet për një Xhefri Lebovski tjetër, i cili është një milioner. Ai kërkon kompensim për tapetin e tij të prishur dhe duke bërë këtë gjë ai ngatërrohet në një gjë më të madhe së bashku me shokët e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR