Filma Me Titra Shqip: A Cinderella Story: If the Shoe Fits

92 min 2016 6,8 / 433
Kategoria: Komedi Familje Fantazi
Viti: Aug 2, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18,954
Shikime: 2818
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një version modern i historisë së Hirushes, e cila është jetime, që i shërben njerkës së keqe dhe dy motrave të saj. Hirushja tani ka një ëndërr të marrë pjesë në shfaqjen muzikore të Resorteve Rojal ku do të këndojë pranë yllit të muzikës Rid Test.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR