Filma Me Titra Shqip: Ghostbusters

116 min 2016 5,4 / 4209
Kategoria: Aksion Fantazi Komedi
Viti: Jul 14, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,076
Shikime: 1111
Pershkrimi
Pas pushtimit të Manhatanit nga fantazmat, entuziastet e aktiviteteve paranormale, Erin Gilbert dhe Ebi Jats, inxhinierja nukleare Xhilian Holtzman, dhe punonjësja e metrosë Peti Tolan, bëhen bashkë për të ndaluar kërcënimin që vjen nga bota tjetër.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR