Filma Me Titra Shqip: Hunt for the Wilderpeople

101 min 2016 7,8 / 1080
Kategoria: Aventure Komedi Dramatik
Viti: Mar 31, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,564
Shikime: 923
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një gjueti kombëtare urdhërohet pasi një djalosh jetim dhe kujdestari i tij arratisen në pyjet e egra të Zelandës së Re.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR