Filma Me Titra Shqip: Jackass 3D

94 min 2010 6,4 / 758
Kategoria: Komedi Aksion
Viti: Oct 15, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,795
Shikime: 1465
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Xhoni Noksvill me shokë kthehet për filmin e tretë me skena të rrezikshme dhe mos-kokëçarëse...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR