Filma Me Titra Shqip: Wrong Turn 6: Last Resort

91 min 2014 4,8 / 355
Kategoria: Horror
Viti: Aug 22, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,865
Shikime: 1956
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një trashëgimi e papritur dhe e mistershme sjell Denin dhe shokët e tij tek Hobb Springs, një vend i harruar thellë në Virxhinian Perëndimore. Hobb Springs është nën kontrollin e kujdesshëm të Xheksonit dhe Sellit, një çift i çuditshëm që e njoftojnë Denin me trungun e familjes së tij të cilët ai si kishte njohur kurrë. Shumë shpejt, Deni do të duhet të zgjedh në mes miqve dhe familjes.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR