Filma Me Titra Shqip: Wrong Turn 4: Bloody Beginnings

93 min 2011 5,3 / 476
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Oct 17, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,135
Shikime: 2128
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi një doktor i quajtur Hilliker i gjen në një pyll disa kanibal, i merr këta dhe i vendos ne një ent special për te çmendur për ti rehabilituar. Ne ketë spital ne forme burgu këta kanibal arrijnë qe te lirohen dhe te mbysin stafin e spitalit dhe te marrin nën kontroll gjithë spitalin. Ndërsa ngjarja kryesore zhvillohet atëherë kur disa te rinj gjate piknikut te tyre dimëror duke skijuar detyrohen nga një stuhi e fort dimri te strehohen ne ketë spital, dhe tani fillon një tregim tjetër i dhimb
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR