Filma Me Titra Shqip: Wrong Turn 3: Left for Dead

91 min 2009 5,1 / 486
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Oct 20, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,629
Shikime: 1636
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur autobusi i tyre përplaset në një pyll në Virxhinian Perëndimore, një grup të burgosurish dhe një oficer takojnë një transportues trungjesh i cili po arratiset nga kanibalët që i kanë vrarë shokët...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR