Filma Me Titra Shqip: Lethal Seduction

80 min 2015 5,6 / 17
Kategoria: Thriller
Viti: Jul 11, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,347
Shikime: 1623
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Mark Riçards ka mbaruar vitin e fundit dhe po përgatit për në universitet. Ai do e lërë mamanë e tij vejushë vetëm, por ndërkohë takon një grua që ia ndryshon jetën. Ai gjendet mes dy grave, një prej të cilave është e çmendur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR