Filma Me Titra Shqip: Me, Myself & Irene

116 min 2000 6,3 / 2070
Kategoria: Komedi
Viti: Jun 22, 2000
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,352
Shikime: 1627
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një polic i këndshëm e me ç'rregullim shkëputës të identitetit, duhet të mbrojë një grua që po ia mbath nga ish i dashuri dhe bashkëpunëtorët e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR