Filma Me Titra Shqip: The Thing

109 min 1982 8 / 3564
Viti: Jun 25, 1982
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,232
Shikime: 586
Pershkrimi
Në një faqe kërkimi në antarktidë,zbulimi i një anieje aliene,sjell në një përplasje studentin Kate Lloyd dhe shkencëtarin Dr. Sander Halvorson…
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR