Filma Me Titra Shqip: My King

130 min 2015 7,2 / 416
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Oct 21, 2015
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 6,838
Shikime: 3830
Pershkrimi
Toni pranohet në një qendër rehabilitimi pas një aksidenti të rëndë me ski. E varur nga stafi dhe ilaçet mjekësore, ajo kujton historinë e trazuar të dashurisë që ka kaluar me Xhorxhon.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR