Filma Me Titra Shqip: The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

178 min 2001 8,3 / 16131
Kategoria: Aventure Fantazi Aksion
Viti: Dec 18, 2001
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 36,56
Shikime: 2939
Pershkrimi
Një hobit i pafajshëm udhëton me tetë shokë për te zjarret e Malit Doom që të shkatërrojë Unazën dhe lordin e zi Sauron përgjithmonë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR