Filma Me Titra Shqip: The Lord of the Rings: The Two Towers

179 min 2002 8,3 / 13923
Kategoria: Aventure Fantazi Aksion
Viti: Dec 18, 2002
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 25,511
Shikime: 2302
Pershkrimi
Teksa Frodo dhe Semi i afrohen Mordorit me ndihmën e Gollumit, vëllazëria e ndarë i bën ballë aleatit të ri të Sauronit, Sarumanit, dhe hordhisë së tij të Isengardit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR