Filma Me Titra Shqip: Dark Exorcism

81 min 2015 4,6 / 8
Kategoria: Horror
Viti: Oct 15, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2,442
Shikime: 801
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një studente skeptike dhe një specialiste e njohur e çështjeve paranormale, hetojnë një shtëpi të zotëruar nga fantazmat dhe gruan e trazuar që jeton aty brenda, viajtja e së cilës mund të jetë përtej kapacitetit të secilës prej tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR