Filma Me Titra Shqip: The Vow

104 min 2012 7,1 / 2685
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Feb 5, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,645
Shikime: 1074
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një çift i sapomartuar shijon dashurinë e tij, deri kur një aksident e vë në komë vajzën, e cila kur zgjohet nuk mban mend asgjë dhe bashkëshorti i saj ri-mundohet ta fitojë përsëri . Mbase iu kujton 50 takimet para..


FILMAT E SYGJERUAR