Filma Me Titra Shqip: Death Note

126 min 2006 6,9 / 313
Kategoria: Fantazi Mister Thriller
Viti: Jun 17, 2006
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 8,314
Shikime: 1511
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Death Note pjesa 1: Një betejë midis dy mendjeve më të ndritura të botës fillon kur Light Yagami gjen "Bllokun e Vdekjes", një bllok me fuqinë për të vrarë dhe ai vendos të shpëtojë botën nga kriminelët.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR