Filma Me Titra Shqip: SPL: Kill Zone

93 min 2005 6,9 / 126
Viti: Nov 18, 2005
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 10,183
Shikime: 1585
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një polic afër daljes në pension dhe njësia e tij duan të çojnë para drejtësisë një kriminel të rrezikshëm. Ndërkohë krimineli nuk rri duarkryq por dërgon vrasësin e tij më të mirë për të hequr qafe policët.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR