Filma Me Titra Shqip: Friend Request

92 min 2016 5,5 / 871
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Jan 7, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,344
Shikime: 1080
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Laura miqësohet me Marinën, një vajzë e vetmuar, por pas një zënke midis të dyjave, Marina kryen vetëvrasje dhe do që ta bëjë Laurën të ndihet e vetmuar ashtu si ajo.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR