Filma Me Titra Shqip: Landmine Goes Click

110 min 2015 5,7 / 61
Viti: Mar 3, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4,075
Shikime: 1424
Trailer: YouTube
Pershkrimi
I zënë kurth nga një minë, një turist amerikan detyrohet të shohë dëshpërimisht se si mikesha e tij dhunohet dhe keqtrajtohet...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR