Filma Me Titra Shqip: Evil Games

91 min 2015 5,8 / 16
Kategoria: Komedi Horror
Viti: Apr 16, 2015
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 2,341
Shikime: 640
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një llogaritar i mërzitur nuk ia del dot të fitojë rritje në detyrë. Ai ka një grua të bezdisshme dhe në përgjithësi nuk respektohet nga ata që njeh, Ai planifikon diçka që të fitojë atë që mendon se meriton. Pasi rrëmben një vajzë, gjërat marrin shumë për keq.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR