Filma Me Titra Shqip: Happy

97 min 2015 4,7 / 6
Kategoria: Komedi Dramatik Romance
Viti: Aug 23, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2,328
Shikime: 5800
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një gjeneratë e re po del nga edukimi i vjetër, dhe pëlqen të provojë dashurinë, dhe të gjitha ato që i ofron jeta.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR