Filma Me Titra Shqip: G.I. Joe: Retaliation

110 min 2013 5,5 / 4126
Viti: Mar 26, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,153
Shikime: 2395
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Skuadra Gi Joe jo vetëm po përballen me armikun e tyre të përjetshëm "Kobrat", por tashmë janë të detyruar të luftojnë dhe kundër qeverisë amerikane që i ka shpallur armikun numër një të shtetit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR