Seriale Me Titra Shqip: Mr. Robot

Ended 2015 8 / 1723
Kategoria: Krim Dramatik
Viti: May 27, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 40
Shikime: 4072
Pershkrimi
Një dramë bashkëkohore dhe rezonuese kulturore për një programues të ri, Elliot, i cili vuan nga një çrregullim antilocial i keq dhe vendos që ai mund të lidhet vetëm me njerëzit duke i hakuar ata. Ai zotëron aftësitë e tij si një armë për të mbrojtur njerëzit për të cilët kujdeset. Elliot do ta gjejë veten në kryqëzimin midis një firme sigurie në internet për të cilën punon dhe organizatave të nëntokës që po rekrutojnë atë për të rrëzuar Amerikën e korporatave.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA