Seriale Me Titra Shqip: The End of the F***ing World

Ended 2017 7,9 / 444
Kategoria: Komedi Dramatik Krim
Viti: Oct 24, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 19
Shikime: 3127
Trailer: YouTube
Pershkrimi
James është 17 vjeç dhe është mjaft i sigurt se është psikopat. Alyssa, gjithashtu 17 vjeç, është vajza e re e lezetshme dhe me humor në shkollë. Dyshja bëjnë një lidhje dhe ajo e bind atë që të fillojë një udhëtim rrugor me komedi në kërkim të babait të saj të vërtetë.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA