Seriale Me Titra Shqip: Good Omens

Ended 2019 8,1 / 188
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: May 30, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14
Shikime: 2773
Pershkrimi
Aziraphale, një engjëll dhe Crowley, një demon, bashkojnë forcat për të gjetur Antikrishtin dhe për të ndaluar Armagedon.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA