Seriale Me Titra Shqip: Messiah

Returning Series 2020 7,6 / 54
Kategoria: Dramatik
Viti: Jan 1, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20
Shikime: 4120
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një oficer i kujdesshëm i CIA-s heton një njeri karizmatik që ndiz një lëvizje shpirtërore dhe shkakton trazira politike. Kush është saktësisht ai? Dhe çfarë dëshiron ai?
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA