Seriale Me Titra Shqip: Stranger Things

Returning Series 2016 8,3 / 3030
Kategoria: Mister Dramatik
Viti: Jul 15, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 50
Shikime: 8901
Pershkrimi
Kur një djalë i ri zhduket, një qytet i vogël zbulon një mister që përfshin eksperimente sekrete, forca të tmerrshme mbinatyrore dhe një vajzë të vogël të çuditshme.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA