Seriale Me Titra Shqip: Peaky Blinders

Returning Series 2013 8,3 / 696
Kategoria: Dramatik Krim
Viti: Sep 12, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 37
Shikime: 25826
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një familje epike gangsterësh e vendosur në 1919 Birmingham, Angli dhe kishte në qendër një bandë që qep brisk rroje në majat e kapakëve të tyre, dhe shefi i tyre i ashpër Tommy Shelby, që do të thotë të ngjitesh lart në botë.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA