Seriale Me Titra Shqip: Manhunt

Returning Series 2017 7,8 / 133
Kategoria: Krim Dramatik Mister
Viti: Aug 1, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14
Shikime: 2902
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Frymëzuar nga ngjarjet aktuale, kjo seri e vërtetë e antologjisë e krimit merr një zhytje të thellë në mendjet e errëta, të shtrembëruar të terroristëve dhe ndjek shpirtrat e guximshëm që i gjuajnë.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA