Seriale Me Titra Shqip: Into the Badlands

Canceled 2015 7,5 / 275
Kategoria:
Viti: Nov 15, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16
Shikime: 4365
Pershkrimi
Në një tokë të kontrolluar nga baronët feudalë, një luftëtar i madh dhe një djalë i ri hyjnë në një udhëtim nëpër një tokë të rrezikshme për të gjetur ndriçim. Një seri e arteve marciale të përkuljes së zhanreve bazuar shumë lirshëm në përrallën klasike kineze Udhëtimi në Perëndim.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA