Seriale Me Titra Shqip: Dogs of Berlin

Returning Series 2018 7,4 / 19
Kategoria:
Viti: Dec 7, 2018
Gjuha Origjinale: DE
Popullariteti: 6
Shikime: 4985
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vrasje e ndjeshme politikisht detyron dy detektivë të ndryshëm në një betejë me nëntokën e Berlinit dhe një konfrontim me korrupsionin e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA