Seriale Me Titra Shqip: Rise of Empires: Ottoman

Ended 2020 8,6 / 20
Kategoria: Dramatik
Viti: Jan 24, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7
Shikime: 6349
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Sulltani Osman Mehmed II zhvillon një fushatë epike për të marrë kryeqytetin Bizantin të Kostandinopojës dhe formon rrjedhën e historisë për shekuj.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA