Seriale Me Titra Shqip: Gomorrah

Returning Series 2014 8,1 / 140
Kategoria: Krim Dramatik
Viti: May 6, 2014
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 21
Shikime: 19029
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Bazuar në librin më të shitur të Robert Saviano, kjo dramë e mërzitur e krimit italian pikturon një portret të organizatës brutale të krimit napolitane Camorra, siç shihet përmes syve të Ciro Di Marzo, njeriu i djathtë i bindur dhe vetëbesues i kumbarit të klanit, Pietro Savastano.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA