Seriale Me Titra Shqip: Ragnarok

Returning Series 2020 7,9 / 46
Kategoria: Dramatik
Viti: Jan 31, 2020
Gjuha Origjinale: NO
Popullariteti: 28
Shikime: 4004
Pershkrimi
Një qytet i vogël norvegjez që përjeton dimra të ngrohtë dhe përplasje të dhunshme duket se është drejtuar për në një Ragnarök tjetër - përveç nëse dikush ndërhyn me kohë.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA