Seriale Me Titra Shqip: Prison Break

Ended 2005 7,8 / 1879
Kategoria: Krim Dramatik
Viti: Aug 29, 2005
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 48
Shikime: 65857
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Për shkak të një komploti politik, një njeri i pafajshëm dërgohet në grindje dhe shpresa e vetme e tij është vëllai i tij, i cili e bën atë misionin e tij që qëllimisht ta marrë veten të dërgohet në të njëjtin burg me qëllim që të prishë të dy jashtë, nga brenda jashtë .
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA